درباره رستوران

رستوران دربند لطفی

رستوران دربند لطفی از سال ۱۳۷۹ در روستای زیبا و دیدنی لیمه سرا از توابع شهر چابکسر، توسط فاطمه خانوم تاسیس شد.

این رستوران اولین رستوران سنتی در این منطقه می باشد که در ابتدا، از یک خانه روستایی شروع بکار نمود و ازآنجایی که این منطقه برای توریست ها و مسافران شناخته شده نبود، در هر روز تعداد معدودی غذای محلی ارائه می شده است. فاطمه خانم به همراه همسر و فرزندان خود، این رستوران سنتی کوچک را اداره می کرد.

کم کم با گسترش کار و بهبود وضعیت جاده های این منطقه، عبور و مرور مسافرین و گردشگرها به این منطقه آسان تر گردید و بیشتر به این منطقه مراجعه می کردند. از سال ۱۳۸۳ روستای لیمه سرا کاملا شناخته شد. در سال ۱۳۸۳ فاطمه خانوم  مدیریت و اداره رستوران را به فرزند خود آقای عباس لطفی واگذار کرد و ار آن سال این رستوران با برند رستوران دربند لطفی به مدیریت آقای عباس لطفی مشغول فعالیت می باشد.

این واحد پذیرایی در سه طبقه به طور همزمان آماده پذیرایی کامل از ۴۵۰ نفر مهمان را دارا می باشد. قابل ذکر است که ظرفیت کل پذیرایی در هر روز، تعداد ۲۰۰۰ نفر می باشد. در این رستوران انواع غذاها، اعم از محلی و غیره طبق منو که در سایت موجود است، ارائه می گردد.

 

خط و مشی کاری رستوران سرویس دهی مناسب به بهترین نحو ممکن، جهت ایجاد رضایت در مشتری می باشد. برای مدیریت و پرسنل رستوران دربند لطفی باعث افتخار است که از میهمانان گرامی که از نقاط مختلف کشور به این رستوران تشریف می آورند، پذیرایی نمایند.

با احترام مدیریت رستوران دربند لطفی.

 

دیدگاهتان را بنویسید